KONST / Litografier / Grafiskt blad 11536498
nr 1153 6498
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 9/90, bladets mått: 43x46
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:51:44
18/12 20:26:06